Caut loc de munca - Sofer incepator

Aici vor fi postate cererile soferilor ptr un loc de munca
  • Advertisement

Caut loc de munca - Sofer incepator

Mesajde Arny » 13 Sep 2013, 15:07

Caut loc de munca, sunt din Timisoara, sunt sofer incepator dar am mai condus autovehicule articulate MTMA 40t pentru ca si tatal meu este sofer profesionist si am avut ocazia sa conduc si sa mai fac manevre cu camionul pe la incarcare, la descarcare si prin autobaza. Am 19 ani, nefumator, permis de conducere categoriile B, BE, C, CE, atestat transport marfa si atestat transport agabaritic, engleza nivel mediu. As prefera un loc de munca pentru transporturi interne dar sunt deschis si pentru transporturile internationale.

Astept orice sfat de la voi sau chiar si un coleg cu experienta care doreste sa formam echipaj impreuna.
Pot fi contactat in acest topic, prin mesaj privat, prin email: rosca.arnold@yahoo.com sau la telefon, dar voi da numarul de telefon doar prin mesaj privat.
Arny
Incepator

Advertisement

Re: Caut loc de munca - Sofer incepator

Mesajde likka » 13 Sep 2013, 15:44

ai aproape de tine hartl trans e un inceput pentru novici asa ca dute pin la ei fa-ti dosarul si dai bice pina faci experienta 8)
likka
Global Moderator

Locul de munca: U.C Romania

Mesajde Arny » 13 Sep 2013, 15:48

likka scrie:ai aproape de tine hartl trans e un inceput pentru novici asa ca dute pin la ei fa-ti dosarul si dai bice pina faci experienta 8)

Am sunat acum doua zile la ei si mi-au spus ca varsta minima este 21 ani, iar eu am 19.
Arny
Incepator

Mesajde floryn_boss35 » 13 Sep 2013, 19:47

incearca la dunca expediti daca sti pe cineva de acolo te poate angaja
floryn_boss35
Nou venit

Mesajde Gelu 90 » 14 Sep 2013, 20:31

Incearca cu tatal tau, presupun ca e sofer de o viata, are cunostinte, prienteni,, internet, ziare, anunturi peste tot sunt, numai sa vrei si sa nu cauti...asa daca o dai din stanga in dreapta si din Pepsi in Fanta...
Pentru inceput bafta si drumuri bune sa ai!
Gelu 90
Nou venit

• Advertisement

Înapoi la Locuri de munca -CERERI