DE UNDE POTI INCEPE CA INCEPATOR

Au si ei dreptul la un inceput si la ajutor!

Re: DE UNDE POTI INCEPE CA INCEPATOR

Mesajde MANV10 » 06 Mai 2010, 21:48

Uita ,vin eu cu o propunere si aici sa vad cat de uniti sunt Romani si mai ales Soferii,cine ia cu el un incepator o luna de zile are de la mine un mic cadou.

Incepatrorul sa fie de pe forum!!

P.S Sa nu va ganditi ca,cadoul consta intr-un ceas Rolex,ca nu am acuma atatia bani.  :D
MANV10
Administrator

Advertisement

Mesajde Tavy985 » 06 Mai 2010, 22:40

Vin si eu cu o complectare la propunerea lui Man, incepatorul de pe forum sa fie si un membru cat de cat activ  ;).
"Atunci cand nu mai suntem copii, inseamna ca am murit de mult." C.B.
Tavy985
Veteran

Mesajde b93lfk » 07 Mai 2010, 18:54

yo5peb am o vorba pentru tine . nu te cunosc nu ma cunosti dar se pare ca tu esti unul din tipi aia care sunt nascuti cu volanu in mana si care ii este frica sa nu isi piarda locul de munca la cat se pricepe sa conduca . daca ti se pare un pericol un incepator ca mine si ca multi alti inseamna ca esti lafel de talentat in ale condusului la fel ca ala care astazi da bunaziua la o sc de soferi si isi depune dosarul sa se inscrie ca elev pentru cat b (si daca nu scriu corect sa ma educati dumneavoastra domnule PRUTANU) . imi cer scuze de felul in care am replicat dar daca uni au curaj sa se exprime liber noi incepatorii de ce nu am avea voie sa vorbim liber ????
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experientza.
b93lfk
Junior

Mesajde yo5peb » 07 Mai 2010, 22:22

b93lfk, am si eu o vorba pentru tine,....
nu mie frica deloc ca imi ia cineva volanul din mina,...poate daca ne intilnim pe Haulin.....sau Tow Trucks.....
faptul ca ma gindesc la toate aspectele stiintifice si legale nu cred ca dauneaza grav sanatatii
parca  semeseriasul ala cu limba romana era PRUTEANU....
nu inteleg de ce curaj ai nevoie ca sa te exprimi liber pe un forum, sau oriunde te poti exprima...indiferent cit esti si unde de incepator sau avansat..
nu inteleg de ce iti ceri scuze.....
poate nici nu trebuie s-a inteleg......

PS....dupa cum am promis pe alt topic..daca mai se aprinde un topic unde scriu si eu.....ma retrag la garaj.... :-X
    cer clementa de la Conducere  8) s-a postez la Locuri de munca....daca se poate si nu deranjez.... :o
  Toate cele bune,
  Cu stima YO5PEB
yo5peb
Administrator

Mesajde sxn » 08 Mai 2010, 02:58

b93lfk scrie:yo5peb am o vorba pentru tine . nu te cunosc nu ma cunosti dar se pare ca tu esti unul din tipi aia care sunt nascuti cu volanu in mana si care ii este frica sa nu isi piarda locul de munca la cat se pricepe sa conduca . daca ti se pare un pericol un incepator ca mine si ca multi alti inseamna ca esti lafel de talentat in ale condusului la fel ca ala care astazi da bunaziua la o sc de soferi si isi depune dosarul sa se inscrie ca elev pentru cat b (si daca nu scriu corect sa ma educati dumneavoastra domnule PRUTANU) . imi cer scuze de felul in care am replicat dar daca uni au curaj sa se exprime liber noi incepatorii de ce nu am avea voie sa vorbim liber ??? ?

"Doar o vorba sa-ti mai spun" era una din butadele lui domn' Pruteanu. Sa scrii si sa vorbesti corect limba Romana e o obligatie de cetatean la acestei tari. Drepturile le-ai castigat la nastere. Obligatiile trebuie sa le inveti de la....... dar printre ele e si respectul de limba vorbita . " Daca nu te respecti tu pe tine, cine sa te respecte ? " citat din "PRUTANU'"
"Desteapta-te romane !"
Prioritate am intotdeauna, atunci cand mi se acorda !
sxn
Global Moderator

Mesajde Mercedes_freak » 08 Mai 2010, 11:51

Mai, mai, mai ce se agita lumea pe forumul asta.... Numai azi am citit inca cateva topicuri cu comentarii noi de la ultima vizita in care se cearta pe bune membrii intre ei. Oare de asta se inscrie lumea pe aici? Poate ar trebui sa fie mai drastici cei din " conducere ". Ma gandesc ca acest forum foloseste pt cu totul altceva... Sau ar trebui....
Cu stima  ;)
Atentie!!! MCV-urile stau pe 22 !!!
Mercedes_freak
Avansat

Mesajde AdrCosmin » 08 Mai 2010, 16:27

e interesant subiectul...chiar...cine se ofera sa ia un incepator cu el ?? :D
AdrCosmin
Incepator

Mesajde MANV10 » 08 Mai 2010, 17:44

Decat multi si fara rost mai bine putini si cu folos!!!
MANV10
Administrator

Mesajde Lancaster » 08 Mai 2010, 18:08

Expresia consacrată era un pic diferită. :P

Gura păcătosului, adevăr grăieşte. Ce pot să spun?
Lancaster

Mesajde MANV10 » 08 Mai 2010, 18:10

Auzi ,hai sa terminam cu off-ul ,mai bine sa gasim soluti pentru incepatori. Ce zici ,te bagi? 8)
MANV10
Administrator

Mesajde Tavy985 » 08 Mai 2010, 18:19

Ce sa se bage Man, nu vezi ca nu cauta decat sa se faca remarcat ?

Lancaster , tu esti pacatos, dar nici adevar nu graiesti, spui numai minciuni doar ca sa starnesti controverse  ;D.
"Atunci cand nu mai suntem copii, inseamna ca am murit de mult." C.B.
Tavy985
Veteran

Mesajde MANV10 » 08 Mai 2010, 20:02

Sunt nevoit sa inchid topicul pentru cate'va zile ,nu de alta dar chiar nu vreau sa dau advertismente.
MANV10
Administrator

Mesajde vasiurs » 16 Mai 2010, 22:08

Salut,sper sa/ti foloseasca....cel putin celor din Moldova mai cu seama celor apropiati granitei cu Republica Moldova{si trebuie incercat si de catre cei apropiati Serbiei }.....soferii acestor state sunt nevoiti sa obtina o viza pentru a ajunge in EU.drept penrtu care sunt mai "scumpi" pentru angajatori si acestia din urma prefera soferii romani,ei bine soferii romani care lucreaza va pot ajuta,sunt platiti la km.,cand termina programul de condus scot foaie de concediu noua,diagrama noua si merg in continuare...."un coleg"platit ieftin {in cazul meu 100E la cursa+mancare}este bine venit....si cum nu sunt "europeni"i/ti fac si contract caci nu i controleaza nimeni va urez successi drumuri bune.
vasiurs
Incepator

Mesajde razvanrudy » 22 Mai 2010, 19:20

si o sugestie despre cum putea gasi colegi care se ocupa cu acest tip de transport??Ar fi binevenita
razvanrudy
Incepator

Mesajde MANV10 » 22 Mai 2010, 19:48

MANV10 scrie:Uita ,vin eu cu o propunere si aici sa vad cat de uniti sunt Romani si mai ales Soferii,cine ia cu el un incepator o luna de zile are de la mine un mic cadou.

Incepatrorul sa fie de pe forum!!

P.S Sa nu va ganditi ca,cadoul consta intr-un ceas Rolex,ca nu am acuma atatia bani.  :D

Nimeni nimic?  >:(
MANV10
Administrator

AnteriorUrmătorul

• Advertisement

Înapoi la INCEPATORII : Intrebari si raspunsuri